Kunstsite deSingel

Adres

Desguinlei 25
2018 Antwerpen
info@kunstsite.be
Bekijk op Google Maps

BE0832.101.434

Bereikbaarheid


Openbaar vervoer

vanuit Antwerpen centraal
• 20′ tram 2 richting Hoboken
• 20′ tram 6 richting Olympiade, halte deSingel
vanuit Antwerpen Zuid
• 15′ te voet langs de Desguinlei
• 5′ met Velo-fiets


Auto

deSingel ligt vlak naast de ring rond Antwerpen

vanuit Gent
afrit 5/Wilrijk, vanaf deze afrit de richtingaanwijzers deSingel kunstsite volgen

vanuit Breda/Hasselt
afrit 4/Berchem, aan de verkeerslichten rechtsaf, onmiddellijk nadien aan de volgende verkeerslichten links, richting Singel-Zuid volgen, aan de derde verkeerslichten ligt deSingel

vanuit Brussel
via de E19 afrit 5a / Antwerpen Centrum / Berchem / Singel, aan de verkeerslichten linksaf richting Singel-Zuid volgen, aan de tweede verkeerslichten ligt deSingel
Soms zorgt filevorming voor belangrijke vertragingen, voornamelijk op vrijdagavond
Lage-emissiezone: deSingel blijft bereikbaar

Jan Van Rijswijcklaan en Desguinlei ter hoogte van deSingel vallen net buiten de lage-emissiezone.
Voldoet uw wagen niet aan de lage-emissienormen en komt u via de ring uit het noorden naar Antwerpen dan neemt u best eerst de afslag A12/Boom, vervolgens afrit Wilrijk ter hoogte van Crowne Plaza Hotel. Vanaf daar is er signalisatie naar deSingel.
Komende uit Brussel via de E19 rijdt u via de binnensingel probleemloos links naar deSingel. Het stuk binnensingel tussen de E19 en Jan Van Rijswijcklaan valt immers buiten de lage-emissiezone.


Fiets

velo-antwerpen.be
 combineerbaar met trein, tram, bus of auto
fietsparking bij hoofdingang & Grand café


Actuele routeplanner

Indeling gebouw

Stynen Oost

Tickets
Foyer Conservatorium
Kantoren Conservatorium
Onthaal
Vergaderzaal Conservatorium
Zwarte Zaal (114)

Stynen West

Lokaal 58 (57)
Lokaal 56 (57)

Beel Hoog

Gele Zaal (124)
Productie Conservatotium
Studio Top
Witte Zaal (220)
Witte Foyer

Toren

Bibliotheek Kantoren
Bibliotheek Uitleen
Koninklijke Loge
Spiegel String Quartet
Studiecentrum Vlaamse Muziek
Vergaderzaal deSingel

Backstage

Artiestenfoyer
Champdaction
Dansstudio
Eastman
I Solisti
Kantoren deSingel
Kleine Zaal (92)
Onthaal Backstage
Radio 2
Sabbattini

Medewerkers



Paul Vermeir – technisch directeur
T +32 (0)3 244 19 41
paul.vermeir@kunstsite.be

Ben Van der Mueren – adjunct technisch directeur beheer
T + 32 (0)497 522 931
ben.vandermueren@kunstsite.be

Karla Stessel – secretariaat en planning
T +32 (0)3 244 19 43
karla.stessel@kunstsite.be

Sabine Van Son – verantwoordelijke schoonmaak
T +32 (0)3 244 19 47
sabine.vanson@kunstsite.be

schoonmaak
Balks Amitovska, Fatima El Khalfioui, Bati Fazlijevic, Ingrid Hooyberghs, Ingrid Klijnen, Christina Lietart, Renilde Meuldermans, Cynthia Osew, Mamie Asale Nabondo, Evelyn Fordjour

 

Alex Pierloz – verantwoordelijke technisch onderhoud
T +32 (0)3 244 19 45
alex.pierloz@kunstsite.be

technisch onderhoud
Tony Arnouts
tony.arnouts@kunstsite.be

Philip Raes

philip.raes@kunstsite.be

Leo Daems – verantwoordelijke gebouwenonderhoud en bewaking
T +32 (0)3 244 19 46
leo.daems@kunstsite.be 

gebouwenonderhoud
Karim Aharar
karim.aharar@kunstsite.be

Ahmed Boukhetaïa
ahmed.boukhetaïa@kunstsite.be

Bart Braet
bart.braet@kunstsite.be

Patrick De Troetsel

Mahir Memi

Moussa Moussaoui
moussa.moussaoui@kunstsite.be

Erik Vissers
erik.vissers@kunstsite.be

toezicht 0497.522.920
Danny Tillemans
danny.tillemans@kunstsite.be

Hussein Khalaf
hussein.khalaf@kunstsite.be

Beheerscommissie Kunstsite

Luc Delrue (voorzitter), secretaris-generaal Departement Cultuur, Jeugd en Media Vlaamse Gemeenschap
Jerry Aerts, deSingel
Philip Bogaert, Foci
Carolien Coenen, Vl. Gem. dept. Cultuur, Jeugd & Media
Dirk De Cuyper, Artesis Plantijn Hogeschool
Hans Demolder, Het Facilitair Bedrijf
Stefaan De Ruyck, Koninklijk Conservatorium
Nadia Franck, Koninklijk Conservatorium
Ben Mariën, VRT
Roger Quadflieg, Koninklijk Conservatorium
Songül Sagir,Vl. Gem. dept. Cultuur, Jeugd & Media
Erwin Samson, Artesis Plantijn Hogeschool
Michaël Scheck, Koninklijk Conservatorium
Dirk Somers, Radio 2
Pierre Van Diest, deSingel
Paul Vermeir, Beheer Kunstsite

Contact